AGRESJA LĘKOWA - WEBINARIUM - edycja 1

ZAPISY ZAMKNIĘTE - brak miejsc

Webinarium jest skierowane głównie do osób, które są zainteresowane, jak wygląda specyfika pracy behawiorysty w przypadku pracy z psami, które zachowują się agresywnie na tle lękowym. Zapraszamy zarówno behawiorystów, trenerów, wolontariuszy, pracowników schronisk, lekarzy weterynarii, techników weterynarii jak i inne osoby, których interesuje tematyka pracy z psami agresywnymi. Podczas webinarium będziemy omawiali różne przypadki z naszej pracy, będziemy dzielili się doświadczeniem, ale pamiętajcie, że w tej formie nie rozwiążemy problemów z Waszymi psami. Do tego konieczna jest praca bezpośrednia i indywidualna opieka behawiorysty.

TERMIN:

 

21 czerwca 2020r.

 

HARMONOGRAM:

​​

19:00 Czynniki wpływające na zachowania agresywne

19:15 Techniki pracy z psami agresywnymi

19:45 Przerwa

20:00 Techniki pracy z psami agresywnymi

20:40 Panel dyskusyjny

21:00 Koniec webinarium

​​

PROWADZĄCY:

Prowadzącymi szkolenie są Piotr Wojtków (więcej o Piotrze) 

oraz Zofia Zaniewska-Wojtków (więcej o Zosi)

MIEJSCE:

Szkolenie odbywa się online na platformie Clickmeeting. Prosimy o

zapoznanie się z wymaganiami technicznymi koniecznymi, aby obejrzeć

webinar.

CENA:

55 zł

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. O zapisaniu się decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

Jak wygląda komunikacja z nami w celu zapisania się na szkolenie?

1. Najpierw wypełnij zgłoszenie (formularz na dole strony). Zapisz podany w zgłoszeniu numer konta do wpłaty, opłać webinar w ciągu dwóch dni roboczych. Jeżeli zgłaszasz się w ostatniej chwili, opłać webinar najpóźniej do 18 czerwca.

 

2. Około 2-3 dni robocze po wysłaniu przelewu, dostaniesz od nas potwierdzenie rezerwacji. Oznacza to, że opłata dotarła i miejsce jest zarezerwowane.

 

3. Dnia 19 czerwca dostaniesz od nas maila z informacjami jak się zarejestrować i jak dołączyć do spotkania. Koniecznie wykonaj wszystkie instrukcje i sprawdź, czy wszystko działa najpóźniej do soboty, 20 czerwca. 

4. W niedzielę 21 czerwca spotykamy się na wydarzeniu, które dla Was przygotowaliśmy. Będziemy czekać na Was przed 19 :)

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem. Dzięki opisanej powyżej komunikacji, jesteśmy pewni, że wydarzenie odbędzie się bez większych zgrzytów technicznych :)