Obroże i smycze

Nowa seria smyczy i obroży od Wojtków we współpracy z polską ilustratorką bazgramsobie!

Przed Wami 5 fantastycznych printów – znane i lubiane Pieski by Wojtków oraz 4 zupełnie nowe wzory zaprojektowane we współpracy z przezdolną Moniką Smetaniuk – Astropieski, Łapki Precz, Dżunglowe oraz Pupcie Dupcie ❤️My nie możemy się na nie napatrzeć, bo są takie piękne!

Jak zawsze możecie też liczyć na najwyższą jakość! Wszystkie produkty z tej serii są polskiej produkcji. Wykonane są z bardzo miękkiej i miłej w dotyku, wysokiej klasy taśmy poliestrowej zapewniającej trwałość i odporność na szarpnięcia, a dodatkowo wszystkie surowce użyte w składzie jak i produkcji taśm są non toxic! Nadruk naniesiony w procesie dwustronnej sublimacji jest odporny na ścieranie, dzięki czemu będziecie się mogli cieszyć naszymi produktami przez wiele lat.


Obroże z klamrą


Macie do wyboru 3 różne rozmiary o szerokościach taśmy 20/25/30 mm. Każda posiada regulację, więc z łatwością dopasujecie je do szyi małych, średnich oraz dużych psów. Wybraliśmy klamry renomowanej firmy YKK która na swoje wyroby daje 30 lat gwarancji! 

Pamiętajcie, żeby koniecznie przypiąć do obroży adresatkę z kontaktem do siebie! 🙏 Przewidzieliśmy na to oczywiście dodatkowy ring.Smycze miejskie


W ofercie mamy 2 warianty – dla małych i średnich psów, o szerokości taśmy 20 mm oraz dla większych ras o szerokości 25 mm. Oba warianty mają długość 2m. Wyposażone są w funkcjonalne szybkozwalniające karabińczyki z oczkiem obrotowym zapobiegającym skręcaniu się taśmy.

Uniwersalna smycz miejska pozwala na bezpieczny spacer z psem po mieście, więc jest niezbędnym ekwipunkiem każdego psiego opiekuna!