Smycze, obroże, szelki

Smycze

Zadbaliśmy o to, żeby każdy opiekun znalazł smycz dla psa, która będzie odpowiadać jego wymaganiom! W naszej ofercie znajdziecie smycz przepinaną o długości 2,5 metra zapewniającą swobodę na spacerze, a także smycz miejską, która pozwala na bezpieczny spacer z psem po mieście w dwóch wariantach – standard i dla dużych ras.   

Smycze dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – z białym i czarnym printem. Możecie je także spersonalizować wybierając jeden z trzech kolorów okuć – srebrny, czarny (mat), różowe złoto.

Pamiętajcie, że warto mieć zarówno dłuższą jak i krótszą smycz – tak, żeby w trakcie dłuższych spacerów zapewnić psu więcej swobody i możliwość węszenia, a w trakcie spacerów po mieście móc czuwać nad psim bezpieczeństwem. 


Obroże

Obroża to podstawowy element wyposażenie każdego psa, dlatego warto zadbać o jakość tego elementu psiej garderoby. Obroże z serii hemp są nie tylko piękne, ale także bezpieczne dla psów (antyalergiczne włókno konopne), praktyczne (super mocny zatrzask, możliwość prania) i przyjazne środowisku. 

Obroże dostępne są w trzech różnych rozmiarach i w dwóch wersjach kolorystycznych – z białym i czarnym printem. 

I pamiętajcie, żeby koniecznie przypiąć do obroży adresatkę z kontaktem do siebie 🙂 


Szelki

Szelki typu guard to niezbędnik spacerowy każdego psiaka, szczególnie jeśli Wasze psy nie lubią obroży lub mają tendencje do ciągnięcia na smyczy. Choć pamiętajcie, że problem ciągnięcia na smyczy jest złożony i samo użycie szelek nie sprawi, że pies przestanie ciągnąć. 

Zaprojektowane przez nas szelki z serii hemp będą super bezpieczne dla Waszych psów, gdyż zostały wykonane z włókna konopnego, które jest antyalergiczne. Są także przyjazne planecie! 

Szelki dostępne są w trzech różnych rozmiarach i w dwóch wersjach kolorystycznych – z białym i czarnym printem.

Przed zakupem koniecznie sprawdźcie tabelę z rozmiarami i zwróćcie uwagę czy szelki nie wpijają się psu pod paszki.