ANALIZA KOMUNIKACJI PSÓW- WEBINARIUM - edycja 1 - zapisy zamknięte 

Webinarium jest skierowane głównie do osób, które chcą lepiej zrozumieć sygnały, które wysyłają psy, chcą dowiedzieć się jak wiedzę tę można wykorzystywać w terapii zachowań tj. agresja, nadmierna lękliwość, reaktywność. Zapraszamy zarówno behawiorystów, trenerów, wolontariuszy, pracowników schronisk, lekarzy weterynarii, techników weterynarii jak i inne osoby, których interesuje tematyka interpretacji sygnałów psów. Podczas webinarium będziemy omawiali filmy z naszej pracy, będziemy dzielili się doświadczeniem, ale pamiętajcie, że w tej formie nie rozwiążemy problemów z Waszymi psami. Do tego konieczna jest praca bezpośrednia i indywidualna opieka behawiorysty.

TERMIN:

 

2 sierpnia 2020r.

 

HARMONOGRAM:

​​

19:00 Interpretacja zachowań psów

20:40 Panel dyskusyjny

21:00 Koniec webinarium

​​

PROWADZĄCY:

Prowadzącymi szkolenie są Piotr Wojtków (więcej o Piotrze) 

oraz Zofia Zaniewska-Wojtków (więcej o Zosi)

MIEJSCE:

Szkolenie odbywa się online na platformie Clickmeeting. Prosimy o

zapoznanie się z wymaganiami technicznymi koniecznymi, aby obejrzeć

webinar.

CENA: 65zł

Wszyscy uczestnicy otrzymują elektroniczne certyfikaty do samodzielnego wypełnienia.

Po webinarze wszyscy uczestnicy dostają dostęp do nagrania na 48 godzin. Po 48 godzinach nagranie zostaje skasowane.

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. O zapisaniu się decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

Jak wygląda komunikacja z nami w celu zapisania się na szkolenie?

1. Najpierw wypełnij zgłoszenie (formularz na dole strony). Zapisz podany w zgłoszeniu numer konta do wpłaty, opłać webinar w ciągu dwóch dni roboczych. Jeżeli zgłaszasz się w ostatniej chwili, opłać webinar najpóźniej do 28 lipca.

 

2. Około 2-3 dni robocze po wysłaniu przelewu, dostaniesz od nas potwierdzenie rezerwacji. Oznacza to, że opłata dotarła i miejsce jest zarezerwowane. Nie wysyłamy maila z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia. 

 

3. Dnia 30 lipca dostaniesz od nas maila z informacjami jak się zarejestrować i jak dołączyć do spotkania. Koniecznie wykonaj wszystkie instrukcje i sprawdź, czy wszystko działa najpóźniej do soboty, 01 sierpnia. Jeżeli nie otrzymasz maila KONIECZNIE skontaktuj się z nami!! (Sprawdź też SPAM).

4. W niedzielę 02 sierpnia spotykamy się na wydarzeniu, które dla Was przygotowaliśmy. Będziemy czekać na Was przed 19 :)

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem. Dzięki opisanej powyżej komunikacji, jesteśmy pewni, że wydarzenie odbędzie się bez większych zgrzytów technicznych :)