O nas

Poznaj naszą historię i zespół.

Nasza historia i idea

Historia organizowanych przez nas kursów i szkoleń sięga roku 2014, w którym Piotr zaczął zajmować się edukowaniem przyszłych trenerów. Od 2017 połączył siły ze swoją żoną Zosią i od tego czasu wspólnie prowadzą zajęcia pod szyldem Wojtków Szkolenia. Początkowo były to przede wszystkim kursy trenerskie, które po kilku latach doczekały się swojej kontynuacji, czyli kursu na behawiorystę psów – instruktora szkolenia psów. Z biegiem czasu oferta szkoły powiększona została o różnego rodzaju kursy tematyczne, a także webinaria, czyli szkolenia w formie online.

To co cechuje naszą szkołę to ogromny nacisk na praktykę oraz analizę prawdziwych przypadków. Chcemy, aby kursanci wychodzili z zajęć wzbogaceni o kawał solidnej wiedzy popartej realnymi przypadkami. Dlatego nie ma u nas kursu, podczas którego nie analizujemy filmów z prawdziwymi psimi klientami. To w naszej opinii jest najlepsza droga do stania się praktykiem z prawdziwego zdarzenia!

Zosia Zaniewska-
Wojtków

Trenerka psów, behawiorystka oraz wykładowczyni w Wojtków Szkolenia

Absolwentka Stosowanej Psychologii Zwierząt, Bioetyki a także Socjologii na University of Bath w Anglii. Dyplomowana trenerka psów oraz behawiorystka. Dyplomowana instruktorka Obedience oraz Rally Obedience. Założycielka szkoły dla psów Psiedszkole i współautorka bestsellerowych książek “Słuchając Psa” oraz “Szczeka, merda, mówi”. Wśród tych wszystkich zajęć znajduje jeszcze czas na bycie mamą oraz na treningi z jej sławnym psem Bordo – białym owczarkiem szwajcarskim.

W Wojtków Szkolenia prowadzi wykłady oraz zajęcia praktyczne na kursach stacjonarnych dla przyszłych trenerów i behawiorystów. Tworzy również kursy doszkalające i webinary dla osób już pracujących z psami oraz dla opiekunów psów. To ona dba o najlepszą i najświeższą jakość materiałów dostarczanych kursantom Wojtków Szkolenia. Żadna nowinka naukowa dotycząca psich emocji, treningów czy behawiorystyki przed nią się nie ukryje!

Piotr Wojtków

Trener psów, behawiorysta, wykładowca w Wojtków Szkolenia

Dyplomowany trener psów i behawiorysta. Wieloletni praktyk, który zaczął od szkoleń psów asystujących. Ułożył skuteczne plany terapii dla tysięcy psów agresywnych, lękowych lub wykazujących inne problemy behawioralne. Współwłaściciel szkoły dla psów Psiedszkole oraz współautor bestsellerowych książek “Słuchając Psa” oraz “Szczeka, merda, mówi”. Poza tym, prawie każdy psi opiekun kojarzy Piotra z filmików John Doga. Przy tym wszystkim znajduje jeszcze czas na bycie najlepszym tatą dla swoich synów i psa Bordka – białego owczarka szwajcarskiego!

W Wojtków Szkolenia jest wykładowcą i prowadzącym zajęcia praktyczne na kursie dla przyszłych trenerów psów oraz behawiorystów. Tworzy również specjalistyczne kursy doszkalające oraz webinary dla osób już pracujących z psami oraz dla ich opiekunów. Jest kopalnią wiedzy w psich sprawach ale również osobą nadzorującą i aktywnie wprowadzającą ulepszenia w obecnych kursach, programach szkoleniowych oraz w milionie innych rzeczy, które trzeba zrobić aby kursanci Wojtków Szkolenia otrzymali najlepszej jakości materiały!

Magda Czaprowska

Trenerka psów, behawiorystka, koordynatorka praktyk w Wojtków Szkolenia

Magister Psychologii oraz absolwentka kursu instruktorskiego Alteri. Od wielu lat pracuje jako trener psów oraz behawiorysta – psia psychika okazała się być dużo bardziej fascynująca, a pomoc w rozwiązywaniu problemów w relacjach psio-ludzkich bardzo wzmacniająca. Jej psiak Leoś – biały owczarek szwajcarski, nie mógł sobie wymarzyć lepszego domu!

W Wojtków Szkolenia odpowiedzialna za koordynację praktyk dla kursantów oraz absolwentów kursu Trener Psów. Jej czujne oko, profesjonalizm i dokładność organizacyjna sprawia, że każdy zdobywa odpowiednie doświadczenie podczas swoich praktyk!

Ania Bilińska

Odpowiedzialna za zarządzanie projektami w Wojtków Szkolenia

Ania pracuje w Wojtków Szkolenia od ładnych kilku lat. Wspólnie z nami brała udział w transformacji naszego biznesu ze stricte offline’owego na biznes oparty w dużej mierze na działaniach online. Specjalistka od marketingu, jej konikiem są media społecznościowe. Psia mama dwóch mopsów – Homera i Ozzy’iego. Sama o sobie mówi, że lubi szukać rozwiązań, a nie problemów. Potwierdzamy, można polegać na Ani, dlatego od niedawna dumnie nosi tytuł naszej Dyrektor Operacyjnej.

W Wojtków Szkolenia odpowiada za zarządzanie projektami oraz tworzenie nowych koncepcji rozwojowych.

Beata Lubiak

Trenerka Szkolenia psów, Behawiorysta, Zoofizjoterapeuta i prowadząca zajęcia praktyczne na kursach zawodowych.

Absolwentka Stosowanej Psychologi Zwierząt, dyplomowana Trenerka Szkolenia psów i Behawiorystka. Od kilku lat czynnie pomaga w zrozumieniu psich zachowań ich opiekunom. W swojej pracy nie skupia się tylko na zachowaniu jakie prezentuje pies ale szuka jego przyczyn od analizy emocji po kwestie zdrowotne. Lubi powtarzać, że zachowanie jest następstwem a nie źródłem problemu więc trzeba rozłożyć je na czynniki pierwsze by móc coś zmienić. Prywatnie mama dwóch bullterierów Shandi i Kovu.

W Wojtków Szkolenia odpowiedzialna za prowadzenie zajęć praktycznych dla przyszłych trenerów, konsultacje oraz treningi indywidualne

Poznaj też trenerów Psiedszkola