O nas

Poznaj naszą historię i zespół.

Nasza historia i idea

Historia organizowanych przez nas kursów i szkoleń sięga roku 2014, w którym Piotr zaczął zajmować się edukowaniem przyszłych trenerów. Od 2017 połączył siły ze swoją żoną Zosią i od tego czasu wspólnie prowadzą zajęcia pod szyldem Wojtków Szkolenia. Początkowo były to przede wszystkim kursy trenerskie, które po kilku latach doczekały się swojej kontynuacji, czyli kursu na behawiorystę psów – instruktora szkolenia psów. Z biegiem czasu oferta szkoły powiększona została o różnego rodzaju kursy tematyczne, a także webinaria, czyli szkolenia w formie online.

To co cechuje naszą szkołę to ogromny nacisk na praktykę oraz analizę prawdziwych przypadków. Chcemy, aby kursanci wychodzili z zajęć wzbogaceni o kawał solidnej wiedzy popartej realnymi przypadkami. Dlatego nie ma u nas kursu, podczas którego nie analizujemy filmów z prawdziwymi psimi klientami. To w naszej opinii jest najlepsza droga do stania się praktykiem z prawdziwego zdarzenia!

Zosia Zaniewska-
Wojtków

Trenerka psów, behawiorystka oraz wykładowczyni w Wojtków Szkolenia

Absolwentka Stosowanej Psychologii Zwierząt, Bioetyki a także Socjologii na University of Bath w Anglii. Dyplomowana trenerka psów oraz behawiorystka. Dyplomowana instruktorka Obedience oraz Rally Obedience. Założycielka szkoły dla psów Psiedszkole i współautorka bestsellerowych książek “Słuchając Psa” oraz “Szczeka, merda, mówi”. Wśród tych wszystkich zajęć znajduje jeszcze czas na bycie mamą oraz na treningi z jej sławnym psem Bordo – białym owczarkiem szwajcarskim.

W Wojtków Szkolenia prowadzi wykłady oraz zajęcia praktyczne na kursach stacjonarnych dla przyszłych trenerów i behawiorystów. Tworzy również kursy doszkalające i webinary dla osób już pracujących z psami oraz dla opiekunów psów. To ona dba o najlepszą i najświeższą jakość materiałów dostarczanych kursantom Wojtków Szkolenia. Żadna nowinka naukowa dotycząca psich emocji, treningów czy behawiorystyki przed nią się nie ukryje!

Piotr Wojtków

Trener psów, behawiorysta, wykładowca w Wojtków Szkolenia

Dyplomowany trener psów i behawiorysta. Wieloletni praktyk, który zaczął od szkoleń psów asystujących. Ułożył skuteczne plany terapii dla tysięcy psów agresywnych, lękowych lub wykazujących inne problemy behawioralne. Współwłaściciel szkoły dla psów Psiedszkole oraz współautor bestsellerowych książek “Słuchając Psa” oraz “Szczeka, merda, mówi”. Poza tym, prawie każdy psi opiekun kojarzy Piotra z filmików John Doga. Przy tym wszystkim znajduje jeszcze czas na bycie najlepszym tatą dla swoich synów i psa Bordka – białego owczarka szwajcarskiego!

W Wojtków Szkolenia jest wykładowcą i prowadzącym zajęcia praktyczne na kursie dla przyszłych trenerów psów oraz behawiorystów. Tworzy również specjalistyczne kursy doszkalające oraz webinary dla osób już pracujących z psami oraz dla ich opiekunów. Jest kopalnią wiedzy w psich sprawach ale również osobą nadzorującą i aktywnie wprowadzającą ulepszenia w obecnych kursach, programach szkoleniowych oraz w milionie innych rzeczy, które trzeba zrobić aby kursanci Wojtków Szkolenia otrzymali najlepszej jakości materiały!

Agata Tokaj

Trenerka psów, behawiorystka, koordynatorka praktyk w Wojtków Szkolenia

Absolwentka Wydziału Nauk o Zwierzętach w SGGW, a także kursu Trener Psów oraz Behawiorysta Psów w Wojtków Szkolenia. Niedługo również instruktor Obedience – świat sportowego posłuszeństwa pochłania ją do reszty (jej dwa cudne adopciaki – “prawie amstaff” Adi i “pies-nietoperz” Etna, coś o tym wiedzą)! Oprócz codziennej pracy treningowej i behawioralnej z psimi klientami, wzorowo wypełnia obowiązki menadżerki Psiedszkola w warszawskim Wilanowie.

W Wojtków Szkolenia odpowiedzialna za koordynację praktyk dla kursantów oraz absolwentów kursu Trener Psów. Nikt nie zostanie wypuszczony bez uzyskania potrzebnego warsztatu do bycia samodzielnym trenerem 🙂

Magda Czaprowska

Trenerka psów, behawiorystka, koordynatorka praktyk w Wojtków Szkolenia

Magister Psychologii oraz absolwentka kursu instruktorskiego Alteri. Od wielu lat pracuje jako trener psów oraz behawiorysta – psia psychika okazała się być dużo bardziej fascynująca, a pomoc w rozwiązywaniu problemów w relacjach psio-ludzkich bardzo wzmacniająca. Jej psiak Leoś – biały owczarek szwajcarski, nie mógł sobie wymarzyć lepszego domu!

W Wojtków Szkolenia odpowiedzialna za koordynację praktyk dla kursantów oraz absolwentów kursu Trener Psów. Jej czujne oko, profesjonalizm i dokładność organizacyjna sprawia, że każdy zdobywa odpowiednie doświadczenie podczas swoich praktyk!

Żaneta LeiDuc

Trener psów, behawiorystka, odpowiedzialna za zarządzanie projektami w Wojtków Szkolenia

Studiowała na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW oraz ukończyła kurs Trener Psów i Behawiorysta Psów w Wojtków Szkolenia. Pasjonatka wdrażania projektów i budowania biznesu od zera – pewnie dlatego ma już na koncie otworzenie kilku knajpek, szycie ubrań czy import ziół i suplementów z dalekiej Azji! Gdy w jej życiu pojawiła się Rumba (przepiękna adoptowana ruda psica), psie “demonki” popchnęły ją do zgłębienia psiej psychiki – i tak jak zaczęła, tak do tej pory wciąż nie ustaje w zdobywaniu kolejnej wiedzy.

W Wojtków Szkolenia odpowiedzialna oczywiście za tworzenie nowych koncepcji rozwojowych oraz wdrażanie gotowych już projektów – z takim doświadczeniem kto innym byłby tak idealny do bycia tu wsparciem? 🙂

Poznaj też trenerów Psiedszkola