PIES LĘKLIWY I NIEŚMIAŁY - WEBINARIUM - edycja 1

Webinarium jest skierowane głównie do osób, które są zainteresowane, jak wygląda specyfika pracy behawiorysty w przypadku pracy z psami, które maja problemy z nadmierną lękliwością. Zapraszamy zarówno behawiorystów, trenerów, wolontariuszy, pracowników schronisk, lekarzy weterynarii, techników weterynarii jak i inne osoby, których interesuje tematyka pracy z psami lękliwymi. Podczas webinarium będziemy omawiali różne przypadki z naszej pracy, będziemy dzielili się doświadczeniem, ale pamiętajcie, że w tej formie nie rozwiążemy problemów z Waszymi psami. Do tego konieczna jest praca bezpośrednia i indywidualna opieka behawiorysty.

TERMIN:

 

13 września 2020r.

 

HARMONOGRAM:

​​

19:00 Najczęstsze przyczyny zachowań lękliwych u psów

19:15 Techniki pracy z psami agresywnymi

20:30 Panel dyskusyjny

21:00 Koniec webinarium

​​

PROWADZĄCY:

Prowadzącymi szkolenie są Piotr Wojtków (więcej o Piotrze) 

oraz Zofia Zaniewska-Wojtków (więcej o Zosi)

MIEJSCE:

Szkolenie odbywa się online na platformie Clickmeeting. Prosimy o

zapoznanie się z wymaganiami technicznymi koniecznymi, aby obejrzeć

webinar.

CENA:

65 zł

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. O zapisaniu się decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

Jak wygląda komunikacja z nami w celu zapisania się na szkolenie?

1. Najpierw wypełnij zgłoszenie (formularz na dole strony). Zapisz podany w zgłoszeniu numer konta do wpłaty, opłać webinar w ciągu dwóch dni roboczych. Jeżeli zgłaszasz się w ostatniej chwili, opłać webinar najpóźniej do  10 września.

 

2. Około 2-3 dni robocze po wysłaniu przelewu, dostaniesz od nas potwierdzenie rezerwacji. Oznacza to, że opłata dotarła i miejsce jest zarezerwowane.

 

3. Dnia 11 września dostaniesz od nas maila z informacjami jak się zarejestrować i jak dołączyć do spotkania. Koniecznie wykonaj wszystkie instrukcje i sprawdź, czy wszystko działa najpóźniej do soboty, 12 września. 

4. W niedzielę 13 września spotykamy się na wydarzeniu, które dla Was przygotowaliśmy. Będziemy czekać na Was przed 19 :)

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem. Dzięki opisanej powyżej komunikacji, jesteśmy pewni, że wydarzenie odbędzie się bez większych zgrzytów technicznych :)

Jesteśmy instytucją szkoleniową wpisaną do rejestru z numerem 2.14/00367/2018.

Polityka prywatności