ZAPISY  ZAMKNIĘTE
 

Webinar: Trening medyczny/kooperacyjny jako narzędzie do pracy z psami podczas konsultacji behawioralnych (Uwaga - powtórka pierwszej edycji)

Zapraszam na webinar na temat treningu medycznego. Termin ostatnio bardzo popularny, ale jak zauważyłam, często mylnie używany. Trening medyczny głównie wiąże się z daniem psu kontroli i wyboru (również często używane słówka ;)) ale niekoniecznie w trakcie procedur medycznych! Można go używać o wiele szerzej.

O czym powiem?
- Czym jest trening kooperacyjny/medyczny?
- Od czego zacząć?
- Jakie narzędzia warto wypracować z psem, aby móc „dawać psu wybór”?
- Jak korzystać z treningu medycznego z naszymi klientami?
- Kiedy pies mówi tak, kiedy mówi nie?
- Jak reagować na „nie”?
- Co zrobić żeby pies częściej się zgadzał?
- Na ile pies się faktycznie zgodzi?
- Czym są Start Button Behaviors, o których mówią wspaniałe Eva Bertlisson i Emelie Johnson Vegh
- Na czym polega Bucket Game Chiraga Patela?


Cena: 65zł
Dane do przelewu w formularzu zgłoszeniowym

Nagranie webinaru będzie dostępne po wydarzeniu przez
48 godziny.

MIEJSCE:​

Szkolenie odbywa się online na platformie Clickmeeting. Prosimy o zapoznanie się z wymaganiami technicznymi koniecznymi, aby obejrzeć

webinar.

 

Kiedy?

24 sierpnia, godziny 19:00-21:00

Wszyscy uczestnicy otrzymują elektroniczne certyfikaty do samodzielnego wypełnienia.

Jak wygląda komunikacja z nami w celu zapisania się na szkolenie?

1. Najpierw wypełnij zgłoszenie (formularz na dole strony). Zapisz podany w zgłoszeniu numer konta do wpłaty, opłać webinar w ciągu dwóch dni roboczych. Jeżeli zgłaszasz się w ostatniej chwili, opłać webinar najpóźniej do 21 sierpnia.

 

2. Około 2-3 dni robocze po wysłaniu przelewu, dostaniesz od nas potwierdzenie rezerwacji. Oznacza to, że opłata dotarła i miejsce jest zarezerwowane. 

 

3. Dnia 21 sierpnia dostaniesz od nas maila z informacjami jak się zarejestrować i jak dołączyć do spotkania. Koniecznie wykonaj wszystkie instrukcje i sprawdź, czy wszystko działa najpóźniej do niedzieli 23 sierpnia. Jeżeli nie otrzymasz maila KONIECZNIE skontaktuj się z nami!! (Sprawdź też SPAM).​

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem. Dzięki opisanej powyżej komunikacji, jesteśmy pewni, że wydarzenie odbędzie się bez większych zgrzytów technicznych :)